Lena Cronqvist
2016-11-27
424339
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938): Måsungen, signerad Lena Cronqvist, etsning, 72/130, ca 16,5x22 cm