Flintlåspistoler

Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FLINTLÅSPISTOLER, 2 st, 1700-tal, helstockar med mässingsbeslag, längd 47 resp 50 cm

omfattande skador, piporna lösa

424346

2017-02-02