Nimcha

Nimcha
Nimcha
Nimcha
Nimcha
Nimcha
Nimcha
Nimcha
Nimcha

Såld för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NIMCHA, Marocko, 1800-tal, äldre klinga med 3 blodrännor, månformade smedstämplar, parerstänger i stål med förgylld dekor, skuret grepp av horn, längd 103 cm

424367

2017-02-02