Thomas Ivester Lloyd

Thomas Ivester Lloyd
Thomas Ivester Lloyd
Thomas Ivester Lloyd
Thomas Ivester Lloyd

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THOMAS IVESTER LLOYD (1873-1942), "Räv i fårahägn", signerad, akvarell, ca 32x46 cm

424380

2016-11-27