Klädskåp HomeWorthy Furniture

Klädskåp HomeWorthy Furniture
Klädskåp HomeWorthy Furniture
Klädskåp HomeWorthy Furniture
Klädskåp HomeWorthy Furniture
Klädskåp HomeWorthy Furniture
Klädskåp HomeWorthy Furniture
Klädskåp HomeWorthy Furniture
Klädskåp HomeWorthy Furniture
Klädskåp HomeWorthy Furniture
Klädskåp HomeWorthy Furniture
Klädskåp HomeWorthy Furniture
Klädskåp HomeWorthy Furniture

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KLÄDSKÅP, HomeWorthy Furniture, 1940/50-tal, England, ekfaner, skyltmärkt, höjd ca 185, 118X56 cm

Smärre fanerskador, nyckel saknas

424395

2016-11-27