Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KLÄDSKÅP, HomeWorthy Furniture, 1940/50-tal, England, ekfaner, skyltmärkt, höjd ca 185, 118X56 cm
Smärre fanerskador, nyckel saknas
424395
2016-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här