Yrjö Edelman färglitografi

Yrjö Edelman färglitografi
Yrjö Edelman färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

YRJÖ EDELMAN (1941-2016): Komposition med skrynklat papper och snören, signerad Y Edelman, numrerad 136/150, ca 87x120 cm

Oramat blad

424400

2016-11-27