Hängskåp

Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, jugend, 1900-talets början, bemålad, höjd ca 77x44 cm

Slitage, nyckel saknas

424402

2016-11-27