Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ULF GREDER (född 1949): Jour de Fetê, signerad Ulf Greder, numrerad 326/360, bladstorlek ca 100x85 cm
Oramat blad
424405
2016-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här