Mona Huss Wallin färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Motiv från Lofoten, signerad M Huss W, numrerad 82/360, ca 44x60 cm

424415

2016-11-27