Bokskåp England

Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England
Bokskåp England

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKSKÅP, omkring 1900, England, fanérat i mahogny, dörrespeglar med floral dekor, 2-delat, höjd ca 217, 102x41 cm, nyckel finns

Slitage och skador

424422

2016-11-27