Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKSKÅP, omkring 1900, England, fanérat i mahogny, dörrespeglar med floral dekor, 2-delat, höjd ca 217, 102x41 cm, nyckel finns
Slitage och skador
424422
2016-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här