Stolar barockstil
2016-11-27
424425
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOLAR, 6 st, 1930-tal, barockstil, betsad ek, ryggar med rotting, sitsar med läderklädsel, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, lädersitsar med skador och fläckar