Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
GOLVURSVERK, 3 st , sannolikt 1700-tal, samtliga med romerska siffror, höjd ca 27-34 cm
Skador, kompletteringar, delar saknas
424438
2016-11-28