Torsten Thunberg oljemålning

Torsten Thunberg oljemålning
Torsten Thunberg oljemålning
Torsten Thunberg oljemålning
Torsten Thunberg oljemålning
Torsten Thunberg oljemålning
Torsten Thunberg oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORSTEN THUNBERG (född 1921): "Frukter och blå skål", olja på duk, signerad Thunberg, 65x93 cm

424442

2016-11-27