Torsten Thunberg oljemålning
Valmis
2016-11-27
424443
| Korkein tarjous | 1 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
TORSTEN THUNBERG (född 1921): Ölandsmotiv-Alvaret, olja på duk, signerad Thunberg, 54x73 cm