Ferdinand Bol hans efterföljare porträtt

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FERDINAND BOL, hans efterföljare, (2), holländsk skola, omkring 1820, porträtt av dam och herre från 1600-talet, olja på pannå, vardera 29x22 cm

Färgbortfall

424444

2016-11-27