Bokskåp fanerat i björk

Bokskåp fanerat i björk
Bokskåp fanerat i björk
Bokskåp fanerat i björk
Bokskåp fanerat i björk
Bokskåp fanerat i björk
Bokskåp fanerat i björk
Bokskåp fanerat i björk
Bokskåp fanerat i björk
Bokskåp fanerat i björk
Bokskåp fanerat i björk
Bokskåp fanerat i björk
Bokskåp fanerat i björk

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BOKSKÅP, 1900-talets första hälft, fanérat i björk, skåpsunderdel, utdragsskiva, skyltmärkt Möbelsnickeriet Grisbacka Umeå, höjd ca 201, 100x36 cm

Utdragsskiva trög, fanérskador

424462

2016-11-28