Gitarr

Gitarr
Gitarr
Gitarr
Gitarr
Gitarr
Gitarr
Gitarr
Gitarr

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

GITARR, Josef Rossmeist, Österrike, ställbart stall, numrerad 00020, 1920-30-tal

424477

2016-11-27