Gitarr Levin

Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin
Gitarr Levin

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GITARR, Levin, 1960-tal, modell 117

lagat bakstycke, slitage

424479

2016-11-27