Gräddkanna sockerskål silver

Gräddkanna sockerskål silver
Gräddkanna sockerskål silver
Gräddkanna sockerskål silver
Gräddkanna sockerskål silver
Gräddkanna sockerskål silver
Gräddkanna sockerskål silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOCKERSKÅL, FAT, MJÖLK-OCH GRÄDDKANNA, silver, delvis med invändig förgyllning, total vikt ca 550 g

Ytslitage, fåtal repor samt bucklor på mjölkkanna

424491

2016-11-29