Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOCKERSKÅL, FAT, MJÖLK-OCH GRÄDDKANNA, silver, delvis med invändig förgyllning, total vikt ca 550 g
Ytslitage, fåtal repor samt bucklor på mjölkkanna
424491
2016-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här