Märklin lok och vagnar spår Ho

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, bestående av ellok 3018 (Sj Da 884), ellok 3001 (E6302), rälsbuss 3016 med släpvagn, 6 st vagnar, bla 4616, 315/1, 4031, 4020, förpackningar medföljer

Delvis med slitage, förpackningar delvis med skador

424518

2016-11-27