Oljemålning 1900-tal

Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kvinnostudie, olja på duk, ca 44x26 cm

Dukskada

424526

2016-11-27