Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1950-tal, för barn, gul- och svart galon, uppsträckt i svartlackerad smidesställning, sitthöjd ca 35, diameter 57,5 cm
Slitage
424543
2016-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här