Barnfåtölj 1950-tal

Barnfåtölj 1950-tal
Barnfåtölj 1950-tal
Barnfåtölj 1950-tal
Barnfåtölj 1950-tal
Barnfåtölj 1950-tal
Barnfåtölj 1950-tal
Barnfåtölj 1950-tal
Barnfåtölj 1950-tal
Barnfåtölj 1950-tal
Barnfåtölj 1950-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1950-tal, för barn, gul- och svart galon, uppsträckt i svartlackerad smidesställning, sitthöjd ca 35, diameter 57,5 cm

Slitage

424543

2016-11-29