Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, skinnklädsel, sitthöjd ca 40 cm
Slitage, en knapp saknas, sömmarna med släpp/slitage
424556
2016-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här