Fåtöljer 1970-tal

Fåtöljer 1970-tal
Fåtöljer 1970-tal
Fåtöljer 1970-tal
Fåtöljer 1970-tal
Fåtöljer 1970-tal
Fåtöljer 1970-tal
Fåtöljer 1970-tal
Fåtöljer 1970-tal
Fåtöljer 1970-tal
Fåtöljer 1970-tal

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, skinnklädsel, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, en knapp saknas, sömmarna med släpp/slitage

424556

2016-11-27