Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SABEL, 1800-tal, sammansatt, böjd klinga med graverad dekor, mässingsfäste med lejonkappa, mässingsbalja, längd 96 cm

skador och lagningar

424577

2016-11-27