Monogrammisten ECB olja på duk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MONOGRAMMISTEN ECB (1800-tal), Sommar vid kvarnen, signerad och daterad ECB 1881, olja på duk, 36x28 cm

424591

2016-11-30