Gunnar Cyrén skål

Gunnar Cyrén skål
Gunnar Cyrén skål
Gunnar Cyrén skål
Gunnar Cyrén skål
Gunnar Cyrén skål
Gunnar Cyrén skål

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR CYRÉN, skål, färgat glas, signerad numrerad Orrefors Gunnar Cyrén 4752-11, diameter ca 15, höjd ca 11,5 cm

424596

2016-11-27