Lisbet Jobs emaljmåleri

Lisbet Jobs emaljmåleri
Lisbet Jobs emaljmåleri
Lisbet Jobs emaljmåleri
Lisbet Jobs emaljmåleri

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LISBET JOBS, kakelplattor monterade i träram, måleri i emaljfärger, fyrdelad, signerad och daterad Jobs -36, rammått ca 33x33 cm

424609

2016-11-28