Gustave Singier färglitografi

Gustave Singier färglitografi
Gustave Singier färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAVE SINGIER (1909-1984): Komposition, signerad och daterad Singier -54, 121/200, färglitografi, ca 36x49 cm

424610

2016-11-28