Sybord 1900-talets mitt

Sybord 1900-talets mitt
Sybord 1900-talets mitt
Sybord 1900-talets mitt
Sybord 1900-talets mitt
Sybord 1900-talets mitt
Sybord 1900-talets mitt
Sybord 1900-talets mitt
Sybord 1900-talets mitt

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYBORD, 1900-talets mitt, enligt uppgift Svenskt Hantverk, fanérat i teak, dragknoppar i mässing, höjd ca 55, 61x34 cm

Lösa hjul medföljer, ytskador

424615

2016-11-28