Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SYBORD, 1900-talets mitt, enligt uppgift Svenskt Hantverk, fanérat i teak, dragknoppar i mässing, höjd ca 55, 61x34 cm
Lösa hjul medföljer, ytskador
424615
2016-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här