Toilettebord 1900-talets mitt

Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOILETTEBORD, 1900-talets mitt, enligt uppgift Svenskt Hantverk, fanérat i teak, höjd ca 73, 76x40 cm

Ytskador

424617

2016-11-28