Jan W Mortensson oljemålning

Jan W Mortensson oljemålning
Jan W Mortensson oljemålning
Jan W Mortensson oljemålning
Jan W Mortensson oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

1 200 SEK

JAN W MORTHENSSON (född 1940): "Haut Sec, Keep Dry", signerad och daterad a tergo -87, olja på duk, ca 65x54 cm

424618

2016-11-28