Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FAT, tenn, 1700-tal, Stockholm, otydliga mästarstämplar, hamrat, baksidan med ciselerade monogram EES JSOD, diameter ca 35 cm
Brätte med bucklor
424623
2016-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här