Fat 1700-tal

Fat 1700-tal
Fat 1700-tal
Fat 1700-tal
Fat 1700-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, tenn, 1700-tal, Stockholm, otydliga mästarstämplar, hamrat, baksidan med ciselerade monogram EES JSOD, diameter ca 35 cm

Brätte med bucklor

424623

2016-11-28