Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄRJA, sammansatt, 1900-tal, efter äldre förlaga med halvfäste, längd 101 cm
skador
424630
2016-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här