Värja med mässingsfäste

Värja med mässingsfäste
Värja med mässingsfäste
Värja med mässingsfäste
Värja med mässingsfäste
Värja med mässingsfäste
Värja med mässingsfäste

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄRJA, sammansatt, 1900-tal, efter äldre förlaga med halvfäste, längd 101 cm

skador

424630

2016-11-28