Madeleine Pyk akvarell
2016-11-28
424641
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): ´´Circus.knie´´, signerad och daterad M Pyk 1971, blandteknik, bladmått ca 17x24 cm