Johan Petter Fagerström Julspecial

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÖTSKÅL, tenn, Johan Petter Fagerström, Kalmar, 1841, med hänklar, diameter ca 23 cm, höjd ca 19 cm

Smärre stötskador, en hänkel med lagning

424645

2016-12-13