Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DALAHÄST, trä, Nils Olsson, Nusnäs, 1900-talets slut, etikettmärkt, höjd ca 76 cm, längd ca 73 cm
Slitage, smärre färgbortfall
424652
2016-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här