Dalahäst Julspecial
Vollendet
2016-12-13
424652
| Höchstes Gebot | 6 800 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
DALAHÄST, trä, Nils Olsson, Nusnäs, 1900-talets slut, etikettmärkt, höjd ca 76 cm, längd ca 73 cm
Slitage, smärre färgbortfall