Matgrupp teak

Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak
Matgrupp teak

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, STOLAR, 4 st, 1950/60-tal, teak, bordets höjd ca 72, diameter ca 110, 2 iläggsskivor á 33, sitthöjd ca 42 cm

Smärre slitage

424670

2016-11-28