Hatthylla i ek

Hatthylla i ek
Hatthylla i ek
Hatthylla i ek
Hatthylla i ek

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HATTHYLLA, 1900-talets första hälft, ek, med fem dubbelkrokar, sex hatthållare, väggfäste i metall, höjd ca 45, 129x21 cm

Slitage

424672

2016-11-28