Byrå Börge Mogensen

Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, byrå, 1960-tal, teak, 4 lådor, höjd ca 86, 75x38 cm

Nyckel saknas, smärre slitage

424675

2016-11-28