Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÖRGE MOGENSEN, byrå, 1960-tal, teak, 4 lådor, höjd ca 86, 75x38 cm
Nyckel saknas, smärre slitage
424675
2016-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här