Nils Jonsson teakbyrå

Nils Jonsson teakbyrå
Nils Jonsson teakbyrå
Nils Jonsson teakbyrå
Nils Jonsson teakbyrå
Nils Jonsson teakbyrå
Nils Jonsson teakbyrå
Nils Jonsson teakbyrå
Nils Jonsson teakbyrå

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS JONSSON, byrå, modell Domi, teakfanerad, 3 lådor, försänkta handtag, Troeds för Bra Bohag, brännstämplad, höjd 70, 95 x 40 cm

Bruksslitage

424683

2016-11-29