Yngvar Sandström fåtöljer Galaxy
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YNGVAR SANDSTRÖM samt ALF SVENSSON, fåtölj, Galaxy", formgiven 1968, Dux, formgjuten plast, centrtalfot i lackerad metall, snurrfunktion, sitthöjd ca 35 cm
Senare dynor och klädsel med skador, plast med slitage/märken
424720
2016-11-29