Yngvar Sandström fåtöljer Galaxy

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVAR SANDSTRÖM samt ALF SVENSSON, fåtölj, Galaxy", formgiven 1968, Dux, formgjuten plast, centrtalfot i lackerad metall, snurrfunktion, sitthöjd ca 35 cm

Senare dynor och klädsel med skador, plast med slitage/märken

424720

2016-11-29