Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÅSSNIPOR, 1 par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), underglasyrblå dekor av bla lotusblommor, längd ca 25 cm
En med nagg och lagning
424725
2016-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här