Ljusstakar i mässing
2016-11-29
424742
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 6 st, mässing, 18/1900-tal, höjd ca 14 cm
Vissa med bristningar, bucklor