Erik Haamer Vasaloppet Sportmemorabilia

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK HAAMER (Estland, 1908-1994): Skidlopp, signerad och numrerad, färglitografi, 145/300, bladmått ca 45x62 cm

Oramad, smärre kantslitage

424752

2016-12-20