Madeleine Pyk Zoo
2016-11-29
424759
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Månen hjärtat och fågeln, signerad och daterad M Pyk 1973, blandteknik, bildmått ca 27x18 cm