Långbord 1900-tal

Långbord 1900-tal
Långbord 1900-tal
Långbord 1900-tal
Långbord 1900-tal
Långbord 1900-tal
Långbord 1900-tal
Långbord 1900-tal
Långbord 1900-tal
Långbord 1900-tal
Långbord 1900-tal

Klubbat för:

12 500 SEK

3 000 SEK

LÅNGBORD, furu, bemålat underrede med svarvade ben, skiva av obehandlade furuplank, höjd 76, 305 x 98 cm

Bruksslitage, senare bemålning

424775

2016-11-29