Toilettebord med spegel

Toilettebord med spegel
Toilettebord med spegel
Toilettebord med spegel
Toilettebord med spegel
Toilettebord med spegel
Toilettebord med spegel
Toilettebord med spegel
Toilettebord med spegel
Toilettebord med spegel
Toilettebord med spegel

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD med lös SPEGEL, nyrokoko,1800-talets mitt, mahognyfanér, utvikbara lådor på sidorna, delvis skuren dekor, bordets höjd ca 88, 50x80 cm, spegelns mått inklusive krön ca 84x59 cm

Torrsprickor och fanérskador, skuren dekor med lagningar, spegel med sprickbildning

424797

2016-11-29