Toilettebord med spegel
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOILETTEBORD med lös SPEGEL, nyrokoko,1800-talets mitt, mahognyfanér, utvikbara lådor på sidorna, delvis skuren dekor, bordets höjd ca 88, 50x80 cm, spegelns mått inklusive krön ca 84x59 cm
Torrsprickor och fanérskador, skuren dekor med lagningar, spegel med sprickbildning
424797
2016-11-29