Preben Fabricius och Jørgen Kastholm stolar

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PREBEN FABRICIUS & JØRGEN KASTHOLM, stolar, 1 par, 1960-tal, förkromat stål, klädd i brunt skinn, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, lagning på ena stolen

424801

2016-11-29