Joseph Vernet efter ca 1900 olja

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOSEPH VERNET, efter (ca 1900): Pastoralt landskapsmotiv, sign J Padilla, olja på duk, 67x115 cm

Krackeleringar

424816

2016-12-05